Szkolenia BHP dla osób kierujących pracownikami

111 Views Comment Off
Szkolenia BHP dla osób kierujących pracownikami
1 vote, 7.00 avg. rating (75% score)

Czego dowiadujemy się na szkoleniach BHP?
Podczas przyjmowana nowego pracownika należy spełnić odpowiednie kryteria. Najczęściej wiąże się to z przeszkoleniem tejże osoby. Do obowiązkowych kursów można zaliczyć szkolenia BHP.

Skrót BHP oznacza bezpieczeństwo i higienę pracy. Na kursie tego typu przedstawia się pracownikowi kilka informacji. Przede wszystkim mów się o czynnikach, jakie mogą zagrozić jego życiu na nowym stanowisku pracy oraz jak duże jest ryzyko ich wystąpienia.

Po drugi przekazuje mu się informacje jak należy zminimalizować proces ich wystąpienia. Wówczas osoba przeszkalana dowiaduje się, co można wykonywać na danym stanowisku, aby bezpiecznie pracować a czego nie.

Ostatnią dawką wiedzy, jaką można z tego szkolenia wynieść to, informacja o prawach jakie nam przysługują w związku zajmowania danego stanowiska. Może się okazać, że przy ciągłej pracy przy komputerze możemy liczyć na dodatkowe minuty odpoczynku dla regeneracji naszego wzroku.

Jeżeli Państwo właśnie przyjęli nowego pracownika do swojej firmy zapraszamy na profesjonalne szkolenia BHP, które oferujemy w naszym biurze!

About the author

Nowa Sonda:

Czy warto zainwestwoać w projektowanie wnętrz kucni we Wrocławiu i okolicy?

View Results

Loading ... Loading ...
Napisz do nas:
Emaildamina21[malpa]tlen.pl
Tel087 259 09 24
Fax087 259 09 25
MiastoŚwidnica
Najnowsze opinie:
Kategorie
Archiwa