Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia bhp dla pracowników administracyjnych

117 Views Comment Off
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia bhp dla pracowników administracyjnych
1 vote, 8.00 avg. rating (80% score)

Niezmiernie istotne szkolenia BHP
Pracownicy budowlani mają niezwykle odpowiedzialne zajęcie i należy im zapewnić odpowiednie szkolenia zarówno z bezpieczeństwa pożarowego jak i bezpieczeństwa i higieny pracy.
Szkolenia BHP są niezmiernie istotne, gdyż obowiązkiem pracodawcy jest zaznajomić pracownika z rodzajami niebezpieczeństw, na które może być narażony podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków oraz jak ,można się przed nimi chronić.
Takie szkolenia dzielą się na wstępne, w których skład wchodzi instruktaż ogólny oraz instruktaż stanowiskowy oraz szkolenia okresowe. Pracownicy, którzy zostali zatrudnieni na stanowiskach robotniczych powinni przechodzić szkolenia okresowe nie rzadziej niż co trzy lata, chyba że stanowisko wiąże się ze szczególnym zagrożeniem to raz do roku.
Oprócz szkolenia BHP aby pracownik mógł zostać dopuszczony do pracy istotne jest również posiadanie przez niego dodatkowych kwalifikacyjnych uprawnień. Niektóre z uprawnień należy aktualizować co jakiś czas więc trzeba tego pilnować aby uprawnienia nie straciły ważności.

About the author

Nowa Sonda:

Czy warto zainwestwoać w projektowanie wnętrz kucni we Wrocławiu i okolicy?

View Results

Loading ... Loading ...
Napisz do nas:
Emaildamina21[malpa]tlen.pl
Tel087 259 09 24
Fax087 259 09 25
MiastoŚwidnica
Najnowsze opinie:
Kategorie
Archiwa