Olejki Stenders

stenders oil

Olejek do masażu

Przedstawiam produkt, który polecam szczerze każdemu, mój ulubieniec. Jest to olejek do ciała i do masażu</a> z firmy Stenders. Stosuję go zarówno jak zamiennik balsamu nawilżającego, jak i do masażu. Do masażu bardzo dobrze się sprawdza, jako olejek do ciała również, ale trzeba się liczyć z jego dłuższym wchłanianiem. Mnie to jednak nie przeszkadza. Mogę powiedzieć na pewno, że olejek działa ujędrniająco.

Jest to już moja trzecia butelka (nowy produkt na zdjęciu), i zarazem trzeci zapach. Miałam już zapachy/rodzaje: morelowy, winogronowy, teraz jojoba. Można powąchać w sklepie, tak zawsze robię. Pachną bardzo przyjemnie i są to zapachy, które się nie nudzą.

Skład produktu jest naturalny, Stenders afiszuje się naturalnymi składami kosmetyków. Ma dość krótkie terminy ważności, ale nie sposób ich przestrzegać, z powodu wydajności kosmetyku. Wydajność produktu jest niesamowita, starcza na ponad 2 lata przy częstym użytkowaniu dla jednej osoby. Cena przy takiej wydajności to 39,90 zł, dobra inwestycja. Będę szczera – jeszcze nigdy nie zdenkowałam tego olejku więcej niż 75%. Butelka zawiera 250 ml olejku.

Wadą tego produktu jest to, że butelka z zewnątrz robi się paskudna przy używaniu, nie da się tego uniknąć chyba ;/ Jest oblepiona olejkiem, tłustą powłoką, nie da się go już zmyć z butelki (ja nie znam sposobu). Przykleja się do niej łatwo kurz, etykieta się ściera. Stawiam tą butelkę zawsze na podstawce, żeby niczego nie zabrudziła.

W Stendersie kupuję jeszcze kule do kąpieli, przyjemne w użyciu, moja ulubiona to kula lipowa. Taka kula zużywa się na jeden raz, więc do taniego spa niestety nie należy :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: