Tołpa, orzeźwiający peeling-maska

Przedstawiam peeling-maskę firmy tołpa, którą otrzymałam w ramach uczestnictwa w warsztatach Pozytywny Egoizm.

kosmetyki Tołpa

kosmetyki Tołpa

Maska-peeling przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Zawiera naturalne olejki eteryczne: werbena, limonka, cytryna, paczula. Bez sztucznych barwników, PEG-ów, silikonów, parebenu, parafiny i donorów formaldehydu.
Instrukcja mówi: rozetrzyj maskę-peeling w dłoniach, nanieś na uprzednio umyte ciało i masuj przez około 3 minuty. Następnie spłucz. Saszetka wystarcza na jedno użycie.

Kosmetyk ma zapach cytrusowo-herbaciany, zaiste relaksujący. Konsystencję bardzo gęstą, kleistą, ziarenka bardzo ostre. Nie nakładajcie jej na suche ciało – ja się skaleczyłam w niektórych miejscach. Mnie wystarczyły 3 ruchy wmasowujące (powolne! z tymi ziarenkami nie ma żartów) na każdą część ciała, by po spłukaniu uzyskać mięciutką, gładziutką skórę. Peeling nałożyłam również na twarz – nawet nie śmiałam masować, a efekt był piorunujący. Naprawdę widać i czuć różnicę. Zyskujecie gładkość, miękkość skóry, wyciszenie, uspokojenie, poprawę nastroju. Zapach jest obłędny.

Polecam, polecam! Sama kupię pełnowymiarowy produkt.

komentarze 2

  1. Karolina 19/01/2014 at 10:13 Reply

    Ciekawa ta maska…muszę się jej przyjrzeć :)
    Kiedy projekt denko? :)

  2. cranberryfield 26/01/2014 at 15:42 Reply

    Cały czas denkuję, już mam wielki wór opakowań po kosmetykach. Muszę tylko znaleźć czas na zrobienie zdjęć i wrzucenie posta :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: