Szampon Volume – Yves Rocher

Szampon dostałam za 1 grosz przy zakupach w Yves Rocher. Wybrałam akurat Volume czyli szampon zwiększający objętość włosów. Moje włosy trochę urosły i sięgają już za łopatki, więc chciałam szampon, który nie będzie ich dodatkowo obciążał oraz zachowywał świeżość na dłużej.

058

Szampon Yves Rocher Volume

Szampon jest przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych. Nie posiada obciążających silikonów oraz parabenów i sztucznych barwników. Jak pisze na opakowaniu produkt był testowany dermatologicznie oraz zawiera ponad 98% składników pochodzenia naturalnego.

Wyciąg z Malwy z ekologicznych upraw mamy na 4 miejscu w składzie, ma on właściwości filmogenne czyli takie, które na powierzchni włosów będą nam tworzyły ochronny film izolujący włosy od środowiska zewnętrznego.

059

Szampon z Malwą

Konsystencja: gęsta, dobrze się pieni, szampon jest przeźroczysty, wydajny.

Opakowanie: wygodne, ciężko chodzi tylko zatrzask, ale to w większości produktów Yves Rocher. Butelka zawiera 300 ml szamponu.

064

Szampon Yves Rocher

Zapach: jest piękny, jak zapach Malwy z ogrodu:)

Cena: 11,90 zł/300 ml

Działanie: Szampon daje świeżość na dwa do trzech dni. Włosy są puszyste, miękkie i dobrze się układają. Mają też zdrowy połysk. Efektu push-up nie zauważyłam. Niestety produkt podrażnia skórę głowy, staje się ona swędząca, ponieważ gromadzi się na niej skorupa łupieżu!  Produkt badany pod kontrolą dermatologiczną nie powinien robić takich rzeczy. Moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa na szampony, które jej nie służą. Dlatego ten szampon jest skazany na porażkę.

Moja ocena: 2/5

Każdy inny szampon dla dzieci zrobi nam taki „push-up” ;) w wersji super delikatnej i na pewno dobrze przebadanej ;)

 

1 komentarz

  1. […] Yves Rocher – szampon zwiększający objętość, tutaj […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: