Avon Care – żele 3 w 1 do twarzy.

Żel (ten po prawej, niebieski) 3 w 1 z firmy Avon jest moim ulubionym produktem w codziennej toalecie, już ładne parę butelek (ok. 5) zużyłam, oczywiście próbuje także innych żeli i osobno mam płyn micelarny oraz tonik. Tego produktu używam tylko do mycia twarzy. Spisuje się rewelacyjnie. Nie ściąga skóry. Delikatnie się pieni. Lubię także jego zapach. Niedawno ukazał się jeszcze jeden żel z serii Avon Care 3 w 1 dla cery wrażliwej. Spróbuje przybliżyć teraz każdego z nich:)

DSC_0027

Avon Care: Aloes i Witamina E; Aloes i Imbir

009 (3)

konsystencja

Żel 3 w 1 z wyciągiem z aloesu i imbiru: oczyszczanie, tonizowanie, nawilżanie. Do cery normalnej i suchej.

Podoba mi się w nim zapach – delikatny, trochę trudny do określenia, kojarzy mi się z zapachem aptecznym. Konsystencja mleczka, jednak nie jest gęsta. Produkt nie pieni się zbytnio co mi bardzo odpowiada, piana nie wchodzi mi do nosa ani oczu :) Używam tylko do mycia twarzy, tym sposobem mam sobie zapewnić oczyszczenie – i faktycznie oczyszcza łagodnie, bez uczucia ściągnięcia. Delikatnie nawilża skórę twarzy, nie podrażnia, nie uczula. Ma krótki skład, który nie jest najlepszy ale działa i nie powoduje żadnych problemów z cerą. Gdzieś na końcu możemy znaleźć ekstrakt z aloesu i imbiru. Nie używam tego produktu do zmazywania makijażu, jedynie pozostałości po nim. Buźka jest ładnie wygładzona, oczyszczona, stonizowana, nawilżona ;)

023

Avon Care żele do mycia twarzy 3 w 1

Delikatne mleczko do twarzy 3 w 1 do cery wrażliwej, z aloesem i witaminą E.

To mleczko ma białą i gęściejszą konsystencję od poprzednika, moja twarz również dobrze tolerowała ten produkt. Ładnie pachniał – aloesowo;) Skład trochę dłuższy, ale posiada dodatkowo mocznik oraz wyciąg z herbaty chińskiej.

Miałam jeszcze z tej serii produkt oczyszczający 3 w 1, do cery normalnej i mieszanej. Nie polecam nawet cerą tłustym, ponieważ bardzo ściąga twarz, zawiera dużo alkoholu, który będzie wysuszać buzię.

W obu produktach na minus jest wydajność oraz opakowanie. Jednak da się przeżyć, za tak niewielką cenę można zrobić niezły zapas tych produktów :) Cena to ok. 4 zł na promocjach za 200 ml.

komentarze 3

  1. berry 05/09/2014 at 14:51 Reply

    Ceny tych żeli powalają na ziemię :)

  2. Koralina 06/09/2014 at 17:26 Reply

    no:P ale spróbuje coś nowego bo już mi się znudziły ;)

  3. […] Avon care – 3 in 1 z wyciągiem z aloesu i imbiru,używany do mycia twarzy <klik> […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: