Prawdziwa maść witaminowa A, E, F GorVita

6d527bcaa26b89c312e9d5b1b93629af_1176866

maść witaminowa

Pod pojęciem maść witaminowa często ma się na myśli maść tylko z witaminą A. Wśród maści wzbogaconych o inne witaminy jest słynny Dermosan – w składzie posiada oprócz witaminy A jeszcze witaminę E. Szukałam we wszystkich dostępnych aptekach prawdziwej maści witaminowej. I znalazłam :) W aptece DOZ.pl można kupić maść z witaminami A, E i F od GorVita. Trzeba jednak było zamówić maść przez internet do wskazanej przez siebie apteki.

Maść oprócz witamin A, E i F posiada w składzie jeszcze Aloe Vera, D-panthenol i Alantoinę.

Właściwości: regeneruje, ochrania, nawilża, odżywia.

139

Sposób użycia/ skład

140

maść witaminowa GorVita

Konsystencja: jest bardzo lekka, szybko się wchłania. Nie brudzi. Nie jest tłusta. Szybko się roztapia w kontakcie ze skórą czy ustami.

Opakowanie: tuba wykonana ze śliskiego plastiku, maść łatwo się wydostaje do samego końca. Ma fajnie zakończony „dziubek” co ułatwia aplikacje np. na usta (jednak maść nie smakuje zbyt dobrze).

Działanie: działa ekspresowo, na skaleczone dłonie, które pękają o tej porze roku jest znakomita. Praktycznie od razu potrafi zmniejszyć ranę. Dobrze działa na suche, spierzchnięte usta. Nadaje się także na skórki wokół paznokci.

Cena: ok. 5 zł/ 20 ml, jest jeszcze większa tuba 50 ml.

Dostępność: apteka Dbam o Zdrowie. Trzeba uprzednio zamówić produkt na ich stronie internetowej, a później odebrać w wybranej aptece. Możliwa jest również wysyłka do domu :)

1 komentarz

  1. berry 26/12/2014 at 19:04 Reply

    Używałam kiedyś Dermosan :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: