Nowość od Yves rocher – szampon, który się nie pieni.

Firma Yves rocher wprowadziła nowości na swój rynek. Między innymi jest to szampon, który się nie pieni – w końcu!! pomyślałam :)

Szampon nie posiada w składzie SLS-ów czyli laurylosiarczanu sodu, silikonów, parabenów, barwników!!

Bardzo się cieszę, że jest w końcu na rynku taki szampon. Szczególnie bez SLS-ów i silikonów.

IMAG0274

Yves rocher – szampon w kremie

Zapach: zapach jest przeuroczy – pachnie kwiatkami jak na wiosnę. Jest bardzo ładny lecz nie wiem czy nie jest zbyt intensywny.

Opakowanie: jest w wygodniej tubie, z której dobrze wyciska się tak gęsty szampon.

Konsystencja: jest to na prawdę bardzo gęsty szampon o konsystencji kremu nivea, ciężko rozprowadzić produkt na włosach.

IMAG0282

konsystencja szamponu w kremie od yves rocher

Działanie: nie mam jeszcze zbytnio o nim opinii, ponieważ używałam go zaledwie raz, ale mogę powiedzieć, że przy spłukiwaniu czułam miękkość jaką daje, włosy dość dobrze go tolerują, nie wystąpiło u mnie powszechne swędzenie ani łupież. Jednak bez odżywki się nie obyło:) To  nie jest produkt, którym umyjemy szybko rano głowę, trzeba trochę wysiłku i wprawy aby go zaaplikować.

Na razie więcej nie mogę o nim napisać. Może za jakiś czas edytuje wpis. Na razie  chciałam podzielić się taką wspaniałą wiadomością, że w końcu ktoś pomyślał o szamponie bez zbędnych substancji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta. Jest to produkt z zielonym punktem. Jego cena to 14,90 zł / 200 ml jednak ja kupiłam dwa za ok. 20 zł jeszcze niedawno z książeczką czekową. Warto polować na promocje :)

IMAG0284

Zielona księga urody Yves rocher

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: